I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 5 123 ... I funditLast
Temat 1 te 20 e 93

Forum: Pre-Sales Pyetjet

Këtu ju do të gjeni një listë të diskutimeve në Pre-Sales pyetjesh forume në Forumin Translator Enterprise vBulletin - Mbështetje për machine translation dhe përkthimi manual. Pre-Sales Pyetjet forum është ajo ku ju mund të merrni përgjigje për çdo pyetje që keni në lidhje me vBET para blerjes. Pyetni këtu.

 1. Versioni i tanishëm i mbështetur?

  Started by schmid, 10-01-19 13:19
  vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 1
  11-01-19, 11:10 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  28-02-17, 18:43 Go to last post
 2. Pyetje

  Started by mykkal, 16-06-15 07:48
  forum, translation, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 3
  17-06-15, 13:12 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  11-05-15, 16:59 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  03-02-15, 08:34 Go to last post
 3. Pyetjet

  Started by Thory, 21-11-14 20:38
  automatic translation, forum, free, language, optimization, translation, vbet
  • Përgjigje: 3
  23-11-14, 00:26 Go to last post
 4. Pyetjet Blerje / instalimit

  Started by fernando, 15-05-12 16:07
  forum, plugin, translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 4
  11-03-14, 10:08 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  12-12-13, 18:43 Go to last post
 5. çmim

  Started by lebro, 08-09-13 16:25
  free, translation, vbet
  • Përgjigje: 1
  09-09-13, 12:56 Go to last post
 6. Përshëndetje, unë kam një problem

  Started by bing11, 06-04-13 17:28
  forum, language, translator, vbet
  • Përgjigje: 1
  08-04-13, 08:52 Go to last post
 7. Recommended hosting

  Started by pix3x, 29-03-13 06:53
  vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 1
  31-03-13, 19:37 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  18-11-12, 19:58 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  17-10-12, 14:50 Go to last post
 8. Shpenzimet vBET dhe kontrollin e qasjes

  Started by 1QuickSI, 10-09-12 07:44
  forum, free, translation, translator, vbet
  • Përgjigje: 1
  10-09-12, 16:05 Go to last post
 9. Mund VBET punojnë me Server SYSTRAN?

  Started by iTyper, 13-06-12 01:12
  vbet
  • Përgjigje: 1
  15-06-12, 19:52 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  13-05-12, 12:18 Go to last post
 10. vBulletin Versioni 4.1.10

  Started by DirtRider, 20-03-12 18:30
  forum, free, integration, mod, translation, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 5
  22-03-12, 18:20 Go to last post
 11. Fuqia Invision Board

  Started by kan3, 22-07-11 12:02
  2 Faqet
  1 2
  free, mod, plugin, translator, vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 11
  13-01-12, 17:42 Go to last post
  • Përgjigje: 4
  27-12-11, 15:02 Go to last post
  • Përgjigje: 1
  12-11-11, 11:09 Go to last post

Faqe 1 e 5 123 ... I funditLast

Opsionet e Renditjes Thread

Përdor këtë kontroll për të kufizuar paraqitjen e temat me ato të reja se sa harku kohor të specifikuar.

Ju lejon të zgjidhni të dhënat me të cilat lista thread do të ndahen.

Temat e Rendit in ..

Shënim: kur zgjidhja nga data, 'rend zbritës' do të tregojnë rezultate të rinj të parë.

Icon Legend

Contains unread posts
Postimet e reja
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante me postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante pa postime të reja
Closed Thread
Tema eshte e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar ne kete teme

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33