I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 2 12 I funditLast
Results 1 te 10 e 13

Thread: Kapitujt Pa pagesë e librit "Lufta e Elementeve" dhe CONTEST në kopertinën!

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default Kapitujt Pa pagesë e librit "Lufta e Elementeve" dhe CONTEST në kopertinën!

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text

  Libri është bërë publik. Mendimet dhe komente mbi librin "Luftës së elementeve Zgjimi Earth:. Bezdisshëm në Konektikat"
  Quote Postimi origjinal është bërë nga moje-ukochane-czytadelka
  Kjo është një domosdoshmëri për çdo tifoz të fantazi.
  ...
  autor vazhdimisht mbajtur mua pezull dhe kureshtje
  ...
  Unë nuk mund të presim kur unë kthehem në këtë botë
  Quote Postimi origjinal është bërë nga Ewelina Kiełbasińska
  Unë rekomandoj librin për të lexuar vetëm kërceu. Është e shkëlqyer, joshës dhe intrigues
  ...
  Nuk prisja këtë nga fantazi
  Quote Postimi origjinal është bërë nga szczere-recenzje.pl
  Nëse ju doni të plotësisht të marrë larg nga realiteti dhe për disa ditë të mira për të zhytem në një botë të magji, Lufta e elementeve janë diçka për ju.
  ...
  ngjan Sapkowski, disa prej të Tolkien, dhe më ndoshta ndeshjen e frone
  ...
  Ky vëllim i madh (tipar debutim autor i ri) duhet patjetër të jetë në të gjithë raft, nuk lover vetëm adoleshent stilizuar tokat mesjetare, krijesa misterioze dhe duelet magjike.
  Quote Postimi origjinal është bërë nga zapiski-okularnicy.pl
  Ky libër, i cili ka stimuluar imagjinatën time dhe kureshtje. Shumica menjëherë sięgnęłabym pjesën tjetër.
  ...
  Unë jam shumë i impresionuar me këtë lexim. Unë nuk pres që kështu të më tëri.
  ...
  Unë rekomandoj që të gjithë tifozët e këtij zhanër
  Quote Postimi origjinal është bërë nga Globster na lubimyczytac.pl
  hakmarrja është hasur këtu në Martin, një botë të madhe multi-dimensionale, dhe një mori e temave ala Erikson, ose përshkrime të detajuara të betejës ndjellëse mua e Hapësirave Harruat.
  ...
  Po lexoja anën shpesh papërmbajtshëm tundimi przekartkowania të faqes për të parë se çfarë ndodh me heroin tim të preferuar.
  ...
  libër unë mund sinqerisht rekomandoj atë për të gjithë tifozët e zhanër
  Lidhje për kritikat e plotë / komenton http://www.wydawnictwozywioly.pl/wpisy/recenzje-i-opinie/  Përmbajtja origjinal i postit:
  Ne jemi të kënaqur për të publikuar një mostër e lirë të pjesës së parë të serisë "Lufta e Elemente", nën titullin "Zgjimi Land: bezdisshëm në Konektikat" (158 faqe). Link për mostër të lirë mund të gjenden në:
  https://www.facebook.com/wojny.zywiolow

  Në të njëjtën kohë shpallë një konkurs për vepra arti për libër të mbuluar me një 1500zł çmimin me vlerë. Termat dhe kushtet e konkursit e plota mund të gjenden në rregulloret në dispozicion në Fanpage "Luftës së Elementeve" (shiko lidhjen më lart).
  Original text
  Fundit edituar nga vBET; 13-06-1522:37.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Konkurrenca për kopertinën e librit të shpallur!

  Ajo është me kënaqësi të madhe për të njoftuar se në garë për vepra arti mbuluar për pjesën e parë të serisë "Lufta e Elementeve" nën titullin "Zgjimi Earth: bezdisshëm" u zgjidh. Edhe në fillim të muaji

  Ajo e fitoi punën në, sipas mendimit tim, niveli i jashtëzakonshëm, me një sistem fantastik merr parasysh nevojën për të vendosur të gjitha elementet tipike të mbuluar. Vlera artistike dhe të hyjnë vetë punën, me përmbajtjen e librit janë gjithashtu të madh. Hyrja fitues në një garë (si dhe të gjitha shënimet e tjera të paraqitura në konkurs) mund të shihet këtu:
  https://www.facebook.com/events/752897478115231

  Unë përgëzoj fituesin dhe unë inkurajoj të gjithë që të i kushtoj vëmendje të punës së saj.

  Unë ju kujtoj se ne ende kemi një mostër të lirë në formën e 154 faqeve të pjesës së parë të librit (prologues dhe 2 kapitujt e parë). Link për mostrat e lirë mund të gjeni këtu: https://www.facebook.com/wojny.zywiolow
  Original text

 3. #3
  Junior Member
  Antarësuar
  Dhjetor 2014
  Postime
  2

  Default

  Faleminderit për mostër të lirë, do të marrë një sy në punën e fituesit.

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Libër tani në dispozicion në librari

  Dhe për të gjithë ndjekjen e fatit mbulon informacionin se libri është tani në dispozicion në librari
  Gjithashtu ende në dispozicion janë të lirë 2 kapituj për shkarkim nga Fanpage: www.facebook.com/wojny.zywiolow

  Cover veten në versionin përfundimtar:
  Original text
  Fundit edituar nga vBET; 12-12-1407:53.

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Quote Postimi origjinal është bërë nga Ewelina Kiełbasińska (na fanpage)
  Unë rekomandoj librin për të lexuar vetëm kërceu. Është e shkëlqyer, joshës dhe intrigues Unë më ra në këtë pjesë të mendjes, sepse unë nuk pres që nga një fantazi: ".... natë Thief
  Një gjë e tillë me të vërtetë gëzon

  Burimi: Komenti Fanpage Lufta në elementet
  Original text

 6. #6
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Quote Postimi origjinal është bërë nga szczere-recenzje.pl
  Nëse ju doni të plotësisht të marrë larg nga realiteti dhe për disa ditë të mira për të zhytem në një botë të magji, Lufta e elementeve janë diçka për ju.

  ... Ky vëllim i madh (tipar debutim autor i ri) duhet patjetër të jetë në të gjithë raft, nuk lover vetëm adoleshent stilizuar tokat mesjetare, krijesa misterioze dhe duelet magjike.
  Pełna recenzja dostępna na szczere-recenzje.pl/michal-podbielski-wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/2822/
  Original text

 7. #7
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Quote Postimi origjinal është bërë nga moje-ukochane-czytadelka
  Kjo është një domosdoshmëri për çdo tifoz të fantazi.
  ...
  autor vazhdimisht mbajtur mua pezull dhe kureshtje
  ...
  Unë nuk mund të presim kur unë kthehem në këtë botë
  Pełna recenzja dostępna na moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com/2015/02/242wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.htmlp
  Original text

 8. #8
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Quote Postimi origjinal është bërë nga zapiski-okularnicy.pl
  Ky libër, i cili ka stimuluar imagjinatën time dhe kureshtje. Shumica menjëherë sięgnęłabym pjesën tjetër.
  ...
  Unë jam shumë i impresionuar me këtë lexim. Unë nuk pres që kështu të më tëri.
  ...
  Unë rekomandoj që të gjithë tifozët e këtij zhanër
  Pełna recenzja dostępna na www.zapiski-okularnicy.pl/2015/03/micha-podbielski-wojny-zywioow.html
  Original text

 9. #9
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Quote Postimi origjinal është bërë nga Globster na lubimyczytac.pl
  hakmarrja është hasur këtu në Martin, një botë të madhe multi-dimensionale, dhe një mori e temave ala Erikson, ose përshkrime të detajuara të betejës ndjellëse mua e Hapësirave Harruat.
  ...
  Po lexoja anën shpesh papërmbajtshëm tundimi przekartkowania të faqes për të parë se çfarë ndodh me heroin tim të preferuar.
  ...
  libër unë mund sinqerisht rekomandoj atë për të gjithë tifozët e zhanër
  Pełna opinia dostępna na lubimyczytac.pl/ksiazka/242437/wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/opinia/25012707
  Original text
  Fundit edituar nga vBET; 20-03-1521:09.

 10. #10
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Për ata të interesuar fantazi seri poezia e "Lufta e Elemente"

  Kanë një lexim të mirë
  Original text

Faqe 1 e 2 12 I funditLast

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33