I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 2 e 2 FirstI parë 12
Results 11 te 13 e 13

Thread: Kapitujt Pa pagesë e librit "Lufta e Elementeve" dhe CONTEST në kopertinën!

 1. #11
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,023
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Dhe një tjetër shqyrtim:
  Quote Postimi origjinal është bërë nga subiektywny blog
  tension nuk do të bjerë, veprim do të bëhet shpejt
  ...
  "Lufta e Elementet" është një libër i mirë do të tërheqë jo vetëm tifozët fiction, por çdo lexues që i pëlqen për të thyer shkurtimisht larg nga realiteti
  Pełna recenzja dostępna na subiektywinie.blogspot.com/2015/08/wojny-zywioow-przebidzenie-ziemi.html


  Dhe për ata të interesuar: Intervistë me seri fantazi autor "Lufta e Elementeve".
  Gëzojnë, dhe unë ju inkurajoj që të pëlqen dhe të ndajnë në qoftë se ju pëlqen. Butonat janë tashmë atje
  Original text

 2. #12
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,023
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Një tjetër 2 Shqyrtime
  Quote Postimi origjinal është bërë nga in-corner-with-book
  Aksioni është shumë interesante
  ...
  Nuk ka vend për mërzinë - në çdo faqe ju do të gjeni shumë ngjarje interesante që rrjedhin ritëm të shpejtë.
  ...
  autori shumë herë të papritur
  ...
  Kjo është një roman patjetër të denjë për vëmendje.
  Pełna recenzja dostępna na in-corner-with-book.blogspot.com/2015/09/173-wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.html


  Quote Postimi origjinal është bërë nga kasiek-mysli
  Historia është vetëm i madh!
  ...
  një roman rreth një dinamike, storyline immersive. Lexuesi dehur shpejt në veprim, është një zhvillime interesante të mëtejshme.
  ...
  Personalisht, unë jam romane shumë kurioz të reja nga autori dhe ky libër ju rekomandojmë fort!
  Pełna recenzja dostępna na kasiek-mysli.blogspot.com/2015/09/wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.html
  Original text

 3. #13
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,023
  Shkrime
  1

  Default

  Text automatically translated from: Polish to: Albanian
  Translated text
  Edicioni i rishikuar në shitje tani.
  Për detaje mbi ftesën Fanpage seri "Lufta e Elemente".

  Original text

Faqe 2 e 2 FirstI parë 12

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33