I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 5 e 5

Thread: Dyshimi për të bërë bazën e të dhënave beckup

 1. #1
  Banned
  Antarësuar
  Mars në vitin 2016
  Postime
  1

  Default Dyshimi për të bërë bazën e të dhënave beckup

  Text automatically translated from: Portuguese to: Albanian
  Translated text
  Përshëndetje miq, unë jam që kanë nevojë për të bërë një beckup dhënave tim një forum vBulletin, por unë nuk jam marrë rrugën disa e beckup plotësisht, sepse sa herë që unë të përpiqet të bëjë pas një kohë vetëm shkarkuar paplotë DB "/
  Pyetja ime është: Kur nuk kam nevojë beckup jashtë bordit?
  A mund dikush të më udhëzojë? Për forumi im është instaluar në një hosting dhe kam nevojë për mendjen urgjente të plotë beckup DB pa asnjë gabim.

  Që tashmë, ju faleminderit!
  Original text

 2. #2
  Banned
  Antarësuar
  Gusht 2012
  Postime
  481

  Default

  Ju lutem vini re se produkti ynë është vBET - Nuk e vBulletin. vBET është plugin per vBulletin që i lejon për të përkthyer në 52 gjuhë forum dhe mbështet të komunitetit shumëgjuhësh.

  Nëse keni pyetje rreth vBulletin ju lutem shkoni tek vBulletin faqe dhe të kërkojë vBulletin ekipi

 3. #3
  Banned
  Antarësuar
  Tetor 2016
  Postime
  1

  Default

  për të marrë backup lloji në vijim komandës :
  mysqldump -h localhost -r root-p databasename > my_backup.sql

  për të rivendosur file type në vijim komandës :
  burimi my_backup.sql
  66 Shikime

 4. #4
  Junior Member
  Antarësuar
  Mund të 2017
  Vend
  Санкт-Петербург
  Postime
  1

  Default

  Diçka nuk ka funksionuar në këtë mënyrë.

 5. #5
  Banned
  Antarësuar
  Gusht 2012
  Postime
  481

  Default

  Ju lutem krijoni një temë të re dhe të përshkruajnë çështjen tuaj më të saktë. Më lart udhëzim kryen një kopje rezervë të vBulletin bazës së të dhënave dhe nuk ka lidhje me produktin tonë.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33