I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: Duke përdorur apertiumtest.php, çfarë është duket si veprat dhe jo punon

 1. #1
  Anëtar
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  97

  Default Duke përdorur apertiumtest.php, çfarë është duket si veprat dhe jo punon

  Hi guys, vetëm testimi duke përdorur apertiumtest.php për testim, dhe mori këtë mesazh, çfarë është të thotë kjo, është ajo thotë se punon apo jo?

  Duke filluar përkthim provë për Apertium
  Rezultati i testit: {"responseData": {"translatedText": "hello Adii ½ s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
  Test error:
  Ora Connection (ms): 2.646,09082031  ju falenderoj para se të

 2. #2
  Banned
  Antarësuar
  Gusht 2012
  Postime
  481

  Default

  Ky mesazh thotë se çdo gjë është OK punon dhe Apertium përkthimit.

 3. #3
  Anëtar
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  97

  Default

  - Unë u përpoq të hapur disa faqe të një gjuhë tjetër, por ende nuk është përkthyer
  sa apertium limiti max fakt, permonth ose perday, e di ndokush?


  - Unë u përpoq për të hequr çelësin api nga admincp> vBET Përkthim Mundësuesa> Apertium Translation API kyçe
  u përpoq pastaj hapjen fotografinë apertiumtest.php përsëri, e saj ende duke treguar njëjtin mesazh

  Duke filluar përkthim provë për Apertium
  Rezultati i testit: {"responseData": {"translatedText": "hello Adii ½ s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
  Test error:
  Ora Connection (ms): 1.141,77612305
  kështu që duket e saj si këtij mesazhi do të thotë nuk e tij të punës

  ju mund të ndajnë atë që është mesazhi apertiumtest.php për vbenterprisetranslator.com, dhe është ajo apertium punon këtu?

 4. #4
  Anëtar
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  97

  Default

  update, unë ende lënë bosh kyç API nga admincp> vBET Përkthim Mundësuesa> Apertium Translation API kyçe

  dhe u përpoq hapjen fotografinë apertiumtest.php përsëri tani (disa orë pas postin tim te fundit më sipër), mesazhi tani po ndryshojnë në këtë


  Duke filluar përkthim provë për Apertium
  Rezultati i testit: {"responseData": {"translatedText": null}, "responseDetails": "Nuk është i përkrahur palë", "responseStatus": 451}
  Test error:
  Ora Connection (ms): 744,413085938

 5. #5
  Banned
  Antarësuar
  Gusht 2012
  Postime
  481

  Default

  Apertium aktualisht nuk punojnë. Nuk ka asnjë deklaratë zyrtare prej tyre. Ne monitoruar situatën.

 6. #6
  Banned
  Antarësuar
  Gusht 2012
  Postime
  481

  Default

  Apertium tani ajo është duke punuar.  Quote Postimi origjinal është bërë nga basketmen View Post
  - Unë u përpoq të hapur disa faqe të një gjuhë tjetër, por ende nuk është përkthyer
  sa apertium limiti max fakt, permonth ose perday, e di ndokush?
  Apertium nuk supurton gjitha kombinimet e gjuhëve. Përveç kësaj, Apertium është një përkthyes për të ndihmuar Microsoft dhe Google, ajo nuk mund të përdoret vetëm për të në mënyrë efektive të përkthejnë faqet. Qasje Apertum shpesh varet trafikut në server.

  Quote Postimi origjinal është bërë nga basketmen View Post
  - Unë u përpoq për të hequr çelësin api nga admincp> vBET Përkthim Mundësuesa> Apertium Translation API kyçe
  u përpoq pastaj hapjen fotografinë apertiumtest.php përsëri, e saj ende duke treguar njëjtin mesazh
  Qasje Apertium nuk kërkon një çelës. Megjithatë, përdoruesit e rregjistruar keni një pyetje të larta kufi.

  Quote Postimi origjinal është bërë nga basketmen View Post
  ju mund të ndajnë atë që është mesazhi apertiumtest.php për vbenterprisetranslator.com, dhe është ajo apertium punon këtu?
  I kam të njëjtin mesazh si veprat e tua të para dhe Apertium.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33