I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 6 e 6

Thread: API Microsoft Translation

 1. #1
  Anëtar
  Antarësuar
  Qershor 2010
  Postime
  90

  Default API Microsoft Translation

  Hello, ku mund ta gjej çelësat korrekte API dhe që unë duhet vendosur për të përdorur e re Microsoft Kaltra? I dont kuptoj përshkrimet, anglisht i saj i keq mendoj. Si për të setup i vBet të përdorin Microsoft kaltra, paragrafi 2 mio falas)?
  Fundit edituar nga vBET; 23-06-1222:05. Arsyeja: korrigjim BBCode

 2. #2
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  Ju lutem mund të lexoni këtë post?
  http://www.vbenterprisetranslator.co...html msgstr post12100

 3. #3
  Anëtar
  Antarësuar
  Qershor 2010
  Postime
  90

  Default

  Faleminderit, thats excactly ajo që kam kërkuar (!) Pune e saj tani, thanks.

 4. #4
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  Gëzuar për t'ju ndihmuar

 5. #5
  Anëtar
  Antarësuar
  Qershor 2010
  Postime
  90

  Default

  Problemi tjetër, 2mio im lirë është bosh dhe i dont duan të paguajnë për microsofts përkthime, por vbet tregon "Microsoft Translation API Available" -> po. Pra, është zakon të përdorni Google paguar një ...
  Fundit edituar nga vBET; 23-06-1222:05. Arsyeja: korrigjim bbocde

 6. #6
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  Për çështje e re ju lutem hapni temë të re në seksionin tonë të problemeve

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33