I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 3 e 3

Thread: Ndryshime shtesë me versionin e vBET re?

 1. #1
  Senior Member
  Antarësuar
  Shtator 2010
  Postime
  256

  Default Ndryshime shtesë me versionin e vBET re?

  Hi all,
  Unë kam ngritur vetëm për versionin e shumë të fundit të vBET (Unë tashmë kishte përmirësuar në versionin që kishte MS API, Google V2 API dhe menduar për të lënë tekstin origjinal në vend në qoftë se kufijtë janë përdorur), ajo që unë do të doja të di nëse është i duhet të ndryshojë ndonjë gjë tjetër p.sh. redaktuar fotografi .. etj .. ose përmirësimin e të gjithë i nevojshëm (i kishte bërë mëparshme redaktimeve të vBulletinEtj ...).?

 2. #2
  Pension;)
  Antarësuar
  Gusht 2011
  Postime
  441

  Default

  Ju nuk keni për të bërë fotografi të tjera edit. Vetëm hap shtesë është që të krijojë acounts në Microsoft Azure / Aperitum për të marrë appid / kyç ose sekret

 3. #3
  Senior Member
  Antarësuar
  Shtator 2010
  Postime
  256

  Default

  Thanks, bërë tashmë se

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33