I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 2 e 2

Thread: Sitemap optimization integrimit

 1. #1
  Senior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  168

  Default Sitemap optimization integrimit

  Hi,

  Unë u pyesin se sa e dobishme me të vërtetë është për të shtuar URL përkthyer në harta në faqe. Që këto URL marrë më të ngarkesës, Googlebot do të shpenzojnë më pak faqe të indeksimit kohë tjetër dhe numri i përgjithshëm i faqeve të indeksuara do të jetë më e ulët. Plus, ajo duhet të vazhdojë të jetë në gjendje të gjejnë ata URLs më vete për shkak të flamujve në çdo faqe. Çfarë mendoni ju? Çfarë do të jetë një panair tregtar-off?

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,029
  Shkrime
  1

  Default

  Sitemap integrimi nuk është e nevojshme. Nëse ju nuk do të integrojë Google do të gjeni lidhje gjithsesi - nga flamujt. Ne ofrojmë të integrimit, sepse klientët tanë shumë kërkuar për të. Kur ju keni përkthyer lidhjet në sitemap tuaj me siguri Google do të shkojnë atje më shpejt në mënyrë faqe do të indeksohen të shpejtë. Nëse ju nuk keni të integrimit do të indeksohen gjithsesi

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33