I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 4 e 4

Thread: htaccess Rregullat

 1. #1
  Senior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  168

  Default htaccess Rregullat

  Përshëndetje,

  Në httpd.conf tim Unë aktualisht kam rregullat e mëposhtme për dosjen time forum, sipas udhëzimeve:

  RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & ridrejtuar = / forum / [L, QSA]
  RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & ridrejtuar = / forum / $ 2 [L, QSA]

  A nuk është rregulli i parë krejtësisht të tepërta, megjithatë? (.*) Duhet të përputhen me asgjë

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,029
  Shkrime
  1

  Default

  Pa këtë ju mund të keni probleme me faqen kryesore forum në mënyrë të URL: http://YOUR_DOMAIN/forums/
  Ju mund të kontrolloni atë vetëm me paaftësi shtetit dhe kontrollin përkthimi për faqen kryesore të forumit. Ajo punon vetëm për këtë.

 3. #3
  Senior Member
  Antarësuar
  Nëntor 2009
  Postime
  168

  Default

  Duket sikur ju jeni të drejtë. Faleminderit për përgjigjen!

 4. #4
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,029
  Shkrime
  1

  Default

  Nuk ka problem - të gëzojnë vBET!

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33