I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 2 e 2 FirstI parë 12
Results 11 te 12 e 12

Thread: Stop kërkim pas dështimeve x (Cache Baza e të dhënave)

 1. #11
  Senior Member
  Antarësuar
  Shkurt 2010
  Postime
  210

  Default

  I dont kuptoj se si ky degradon performancën, me siguri të ulët është më i shpejtë, çfarëdo forum.

  Nëse kjo është shikuar për 3 herë që duhet të jetë e mjaftueshme për të gjetur përkthimin.

  Pse do të disa forume duhet të kërkoni 15x, dhe disa 5x, doesnt kuptim.

  Gjithashtu, anglisht admincp është aq e keqe, kjo është arsyeja pse i duhet sqarime. Unë mund të lexoj vetëm gjobë kështu që ju lutemi mos pika mua diku tjetër, i duan mbështetje, kjo është arsyeja pse unë jam këtu.

 2. #12
  vBulletin Enterprise Translator (vBET) Stafi
  Antarësuar
  Maj 2010
  Postime
  1,000

  Default

  Pra, pse kjo është fakultative? Sepse një forum të ketë më shumë përmbajtje, etj
  Ne jemi duke punuar në tonë dhe përvojën e klientëve tanë. Më mirë nëse ju mund të ndryshojë vlerën e këtij opsioni

  Pra, ju lutem, provë për ju forumi (edhe nëse keni vendosur 0 - ju disable këtë opsion)

Faqe 2 e 2 FirstI parë 12

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33