I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 3 123 I funditLast
Temat 1 te 20 e 56

Forum: Diskutime

Përgjithshëm Diskutimet forum është për tema rreth (vB) Translator Enterprise vBulletin plugin / Mod - Mbështetje për machine translation dhe përkthimi manual.

  • Përgjigje: 0
  23-10-13, 09:50 Go to last post
 1. Sticky Thread Sticky: vBET dhe performanca

  Started by vBET, 20-12-09 01:18
  2 Faqet
  1 2
  forum, htaccess, integration, language, seo, sitemap, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbet 3, vbseo, vbseo files, vbulletin
  • Përgjigje: 12
  22-02-13, 15:06 Go to last post
 2. Sticky Thread Sticky: Si për të bërë disa Teksti nuk përkthyer?

  Started by Marcin Kalak, 31-08-12 10:45
  automatic translation, blog, forum, language, translation, vbet
  • Përgjigje: 0
  31-08-12, 10:45 Go to last post
 3. Sticky Thread Sticky: Përkthime manual

  Started by Marcin Kalak, 30-08-12 10:53
  automatic translation, forum, language, plugin, translation, vbet
  • Përgjigje: 0
  30-08-12, 10:53 Go to last post
 4. Sticky Thread Sticky: Si nuk punon - manual për mbështetjen e gjuhës shumë

  Started by vBET, 09-10-09 19:28
  automatic translation, forum, integration, language, mod, plugin, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 9
  08-11-09, 20:55 Go to last post
  • Përgjigje: 4
  29-05-17, 15:57 Go to last post
  • Përgjigje: 3
  12-05-15, 10:47 Go to last post
 1. Google Email

  Started by Michael, 19-01-10 23:10
  vb enterprise translator, vbet
  • Përgjigje: 4
  25-03-14, 09:38 Go to last post
  • Përgjigje: 5
  07-11-12, 23:30 Go to last post
  • Përgjigje: 3
  04-10-12, 19:27 Go to last post
 2. Pyetje

  Started by loungeme, 13-09-12 12:17
  forum, language
  • Përgjigje: 1
  15-09-12, 09:42 Go to last post
 3. API Microsoft Translation

  Started by wowglider.de, 11-04-12 22:24
  forum, free, translation, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 5
  18-04-12, 21:10 Go to last post
  • Përgjigje: 2
  05-12-11, 23:46 Go to last post
 4. Google API PAGUAR

  Started by tsak76, 26-10-11 18:47
  forum, free, translation, vbet
  • Përgjigje: 4
  28-10-11, 21:27 Go to last post
 5. Sitemap optimization integrimit

  Started by moman, 27-09-11 01:18
  googlebot, integration, optimization, sitemap
  • Përgjigje: 1
  28-09-11, 00:50 Go to last post
 6. Google paguar api

  Started by Snake, 15-09-11 21:41
  forum, vbet
  • Përgjigje: 2
  17-09-11, 17:02 Go to last post
 7. Gjuhë shumë = e keqe?

  Started by moman, 13-09-11 02:31
  forum, translation
  • Përgjigje: 2
  14-09-11, 09:03 Go to last post
 8. htaccess Rregullat

  Started by moman, 09-08-11 11:48
  forum, htaccess, seo, translation, vbet
  • Përgjigje: 3
  21-08-11, 14:46 Go to last post
 9. Postimet Ndryshimi për opsion page

  Started by Snake, 10-07-11 13:24
  vb enterprise translator, vbet
  • Përgjigje: 1
  11-07-11, 02:07 Go to last post
 10. Visite dirette Google Analytics

  Started by coplanet, 09-03-11 12:16
  vb enterprise translator, vbet
  • Përgjigje: 3
  11-03-11, 11:42 Go to last post
 11. vBET vBulletin 3.8.7 dhe

  Started by kamilkurczak, 02-03-11 11:36
  vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 0
  02-03-11, 11:36 Go to last post
 12. vBET dhe Muslimanët 3.6.0

  Started by kamilkurczak, 01-03-11 12:59
  vb enterprise translator, vbet, vbseo
  • Përgjigje: 0
  01-03-11, 12:59 Go to last post
 13. Stop kërkim pas dështimeve x (Cache Baza e të dhënave)

  Started by Snake, 08-02-11 20:36
  2 Faqet
  1 2
  forum, translation, translator, vb enterprise translator, vbet
  • Përgjigje: 11
  14-02-11, 12:55 Go to last post
 14. Lirimin e ardhshëm

  Started by Snake, 05-02-11 15:44
  • Përgjigje: 1
  08-02-11, 12:37 Go to last post

Faqe 1 e 3 123 I funditLast

Opsionet e Renditjes Thread

Përdor këtë kontroll për të kufizuar paraqitjen e temat me ato të reja se sa harku kohor të specifikuar.

Ju lejon të zgjidhni të dhënat me të cilat lista thread do të ndahen.

Temat e Rendit in ..

Shënim: kur zgjidhja nga data, 'rend zbritës' do të tregojnë rezultate të rinj të parë.

Icon Legend

Contains unread posts
Postimet e reja
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante me postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante pa postime të reja
Closed Thread
Tema eshte e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar ne kete teme

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33