I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 8 e 8

Thread: PHP Paralajmërim: preg_replace_callback(): Kërkon argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php në përputhje 222

 1. #1
  Junior Member
  Antarësuar
  Korrik 2018
  Postime
  8

  Default PHP Paralajmërim: preg_replace_callback(): Kërkon argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php në përputhje 222

  Code:
  PHP Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplaceHref', to be a valid callback in ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php on line 222

  dytë gabim:


  kur ju të përkthehet në çdo gjuhë përdoruesve online të zhduken:

  https://gyazo.com/fc645acdda225e65bc648469b29b1f96


  Mendoj se janë vetëm dy të meta që mbeten të jetë fikse për produkt i një pune mbi një të jetojnë përdoruesit e bordit.

  unë jam duke përdorur tuaj njoftim të ri.
  Fundit edituar nga Matt; 25-07-1810:19.

 2. #2
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Faleminderit, ne kemi harruar të shtoni një gjë. Kjo do të korrigjohet në nect lirimit.

  Për doze ju lutem:
  1. Fotografi Hapur includes\vventerprisetranslator_functions.php
  2. Gjej të:
   Code:
   function vbet_createURLForAddressNoReplace($language, $address) {
  3. Paste PARA
   Code:
   function vbet_createURLForAddressNoReplaceHref($what) {
   	return 'href="'.vbet_createURLForAddressNoReplace($_REQUEST['language'], $what[1]).'"';
   }


  Ju lutemi të na tregoni se a është zgjidhur problemi juaj.

 3. #3
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Nuk ka përgjigje - ne mendojmë, se çështja është zhdukur.

 4. #4
  Junior Member
  Antarësuar
  Korrik 2018
  Postime
  8

  Default

  Hej na vjen keq, unë kam qenë në një udhëtim për 10 ditë.

  Unë kam aplikuar tuaj edit dhe kjo nuk ka ndryshuar asgjë.

  akoma kanë të njëjtin gabim: PHP Paralajmërim: preg_replace_callback(): Kërkon argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', të jetë e vlefshme callback ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php në përputhje 222


  edhe emrin online është ende e fshehur kur përkthehet.

 5. #5
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Ne jemi duke ecur në serverin tonë të drejtë tani, kështu që së pari ne duhet të përfundojë atë, atëherë ne do të merremi me këtë çështje. Ne do të lidhen me ju së shpejti.
  Ndërkohë ju mund të provoni të instaloni më të reja version - ka shumë të njëjtat ndryshime, por ndoshta ju e cilësuar diçka të gabuar.

 6. #6
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Për ta bërë atë më të lehtë për ju ne do të zgjidhet çështja në anën tuaj. Ju lutem PD mua qasje në detajet tuaja FTP dhe Admin CP (për arsye sigurie ne rekomandojmë për të na dërguar të përkohshme fjalëkalimet ose llogaritë).

 7. #7
  Junior Member
  Antarësuar
  Korrik 2018
  Postime
  8

  Default

  Quote Postimi origjinal është bërë nga vBET View Post
  Për ta bërë atë më të lehtë për ju ne do të zgjidhet çështja në anën tuaj. Ju lutem PD mua qasje në detajet tuaja FTP dhe Admin CP (për arsye sigurie ne rekomandojmë për të na dërguar të përkohshme fjalëkalimet ose llogaritë).
  Unë kam bërë atë tani, zotëri! Ju faleminderit!

  Janë dy të meta.

 8. #8
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Default

  Si I shihni ju nuk ugar pikërisht tonë të shpejtë për të rregulluar udhëzimet dhe ngjisni kodin nit PARA, por PAS kodi në pikën 3. Kjo është arsyeja pse ajo nuk ka punë për ju. Unë fikse për ju, duke dërguar përmes FTP file nga të fundit të lirimit. Nuk është duke punuar si e shoh.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33