I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 1 e 5 123 ... I funditLast
Temat 1 te 20 e 81

Forum: Raportimi Bug

Gjetur disa bug në vBET - mbështetjen tuaj për machine translation dhe përkthimi manual. Shkruani në lidhje me atë këtu dhe vBulletin (vB) Enterprise Translator stafi do të kujdeset për këtë çështje.

 1. Sticky Thread Sticky: Usernames përkthyer ende

  Started by vBET, 09-10-09 18:47
  2 Faqet
  1 2
  free, integration, language, mod, plugin, translator, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 18
  27-09-10, 03:42 Go to last post
 1. Zgjidhet Bug rëndësishëm në vBET!

  Started by wowglider.de, 28-04-12 14:56
  forum, language, translation, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 2
  19-06-12, 14:49 Go to last post
 2. Zgjidhet Zotërinj ju lutem më ndihmoni

  Started by أبو أيــوب, 09-02-12 15:00
  vbet
  • Përgjigje: 1
  09-02-12, 15:48 Go to last post
 3. Zgjidhet Foto dhe grupi bug shtesë

  Started by Tio, 10-08-11 15:58
  forum, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 1
  10-08-11, 17:15 Go to last post
 4. Zgjidhet MySQL database version 3.4 me erros

  Started by Snake, 10-06-11 12:05
  blog, free, vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 3
  12-06-11, 10:30 Go to last post
 5. Zgjidhet Cache mysafir nuk Përcjellin URL parazgjedhur e duhur

  Started by tavenger5, 23-05-11 20:02
  vbseo
  • Përgjigje: 4
  26-05-11, 22:09 Go to last post
 6. Angry Zgjidhet cachecleaner

  Started by chick, 08-01-11 17:44
  2 Faqet
  1 2
  blog, mod, plugin, vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 10
  10-04-11, 21:40 Go to last post
  • Përgjigje: 2
  09-03-11, 16:39 Go to last post
 7. Zgjidhet Multi lang në përcjellimet url përhershme

  Started by ctrenks, 24-02-11 14:56
  vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 7
  09-03-11, 11:52 Go to last post
 8. Zgjidhet Mete më shumë! URL gabuar indeksuar nga goodle - Shumë keq!

  Started by Snake, 14-02-11 15:59
  3 Faqet
  1 2 3
  integration, mod, plugin, sitemap, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 20
  22-02-11, 12:36 Go to last post
 9. Zgjidhet Gabim Alt tekst në faqet e përkthyer

  Started by Snake, 11-02-11 14:16
  mod, plugin, vb enterprise translator, vbet
  • Përgjigje: 5
  14-02-11, 12:29 Go to last post
 10. Zgjidhet Google caching mijëra faqe kopjuar me / lang / lang / lang çështje

  Started by ctrenks, 25-01-11 05:28
  4 Pages
  1 2 3 ... 4
  free, googlebot, htaccess, integration, language, mod, optimization, plugin, seo, sitemap, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbseo files, vbulletin
  • Përgjigje: 38
  08-02-11, 11:33 Go to last post
  • Përgjigje: 5
  19-01-11, 10:41 Go to last post
 11. Zgjidhet Stylesheet nuk është e ngarkimit saktë

  Started by tavenger5, 15-12-10 17:10
  2 Faqet
  1 2
  free, vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 10
  19-01-11, 10:40 Go to last post
 12. Zgjidhet Kur unë të pastër cache kam marrë disa gabime

  Started by dgparent, 26-10-10 19:33
  language, vb enterprise translator, vbet, vbulletin
  • Përgjigje: 6
  13-12-10, 10:58 Go to last post
 13. Zgjidhet flamuri Malay është i gabuar

  Started by mateuszr, 30-11-10 12:45
  free, vb enterprise translator, vbet, vbet 3
  • Përgjigje: 2
  30-11-10, 15:26 Go to last post
 14. Zgjidhet strings vbet zhvendosjes së pyetjes në URLs

  Started by Snake, 16-11-10 19:19
  3 Faqet
  1 2 3
  forum, mod, plugin, seo, translation, translator, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 22
  26-11-10, 09:22 Go to last post
 15. Zgjidhet & Goto = links newpost nuk e përcjellim si duhet

  Started by moman, 27-10-10 02:55
  2 Faqet
  1 2
  htaccess, mod, plugin, seo, sitemap, vb enterprise translator, vbet, vbet 3, vbseo
  • Përgjigje: 10
  02-11-10, 16:12 Go to last post
 16. Zgjidhet external_complete lidh

  Started by moman, 29-10-10 22:09
  • Përgjigje: 1
  01-11-10, 18:04 Go to last post
 17. Zgjidhet Njoftim vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php

  Started by moman, 18-08-10 14:24
  vb enterprise translator, vbet, vbet 3, vbseo
  • Përgjigje: 3
  27-08-10, 15:21 Go to last post
 18. Zgjidhet Goto re post dhe Mark Forums Read

  Started by Snake, 26-06-10 00:17
  3 Faqet
  1 2 3
  mod, plugin, vb enterprise translator, vbet, vbseo, vbulletin
  • Përgjigje: 29
  12-08-10, 12:22 Go to last post

Faqe 1 e 5 123 ... I funditLast

Opsionet e Renditjes Thread

Përdor këtë kontroll për të kufizuar paraqitjen e temat me ato të reja se sa harku kohor të specifikuar.

Ju lejon të zgjidhni të dhënat me të cilat lista thread do të ndahen.

Temat e Rendit in ..

Shënim: kur zgjidhja nga data, 'rend zbritës' do të tregojnë rezultate të rinj të parë.

Icon Legend

Contains unread posts
Postimet e reja
Contains no unread posts
Nuk përmban postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante me postime të reja
More than 20 replies or 10000 views
Temë interesante pa postime të reja
Closed Thread
Tema eshte e mbyllur
Thread Contains a Message Written By You
Ju keni postuar ne kete teme

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33