PDA

View Full Version: Në konsideratë db ndryshme për vbettsak76
27-07-10, 10:06
si ILA titullin. një db të ndryshme vetëm për cache vbet. si?? I guess ne kemi për të redaktuar një skedë me një info db ose të krijojnë një patch ku ne mund të zgjidhni db nga admincp

kamilkurczak
27-07-10, 13:14
ok, kam lëvizur këtë temë për të kërkesa për veti.
Propozimi u pranua për shqyrtim. Unë do të tregojnë këtë thread për Michał dhe ai do të mendojnë për këtë. Nëse ne e pranojmë atë që ne do të shkruaj për atë në këtë temë, dhe ne do të përcaktojë statusin e duhur thread.

Thanks,

steve
28-07-10, 13:10
ok, kam lëvizur këtë temë për të kërkesa për veti.
Propozimi u pranua për shqyrtim. Unë do të tregojnë këtë thread për Michał dhe ai do të mendojnë për këtë. Nëse ne e pranojmë atë që ne do të shkruaj për atë në këtë temë, dhe ne do të përcaktojë statusin e duhur thread.

Thanks,

Kjo do të jetë i madh, sepse kjo do të thotë që ne vetëm duhet të përditshme backup 8 GB përafërsisht në vend të 30 + GB: EEK:

Edit: zëvendësimi karakterin tuaj zëvendësuar 8-GB (pa vizë ndarëse) me ***

vBET
24-01-11, 19:35
Hello. Unë vetëm dua të vini re se kam filluar punën në këtë kërkesë. Ende disa çështje të vogla që lidhen me sigurimin kundër konfigurimit të gabuara, por ato janë detaje.

Për lidhjet e ka përdorur klasat vBulletin katin e poshtëm, kemi shtuar mundësinë e konfigurimit dhe të mbështetur në kodin tonë. Siç kam shkruar pak çështje për parametrat lidhje të gabuar ne jemi duke punuar tani për të bërë të mundur të pastër atë me lehtësi pa paaftësi grepa globalisht për një moment.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1