PDA

View Full Version: Zgjidhet upgrade to 3.3.4tsak76
04-07-10, 14:21
i upgraded të fundit për të rregulluar këtë çështje CMPS, jo vetëm punën e CMPS përkthimet doenst, por në shtëpi forum Faqja e gjithashtu nuk është duke punuar, faqet pjesa tjetër e forumit duket për të punuar, në vend të / forum / de i merrni de / forum (vBulletin gjithashtu ) instaluar dhe të përdoret për të përmirësuar punën e mirë B4

kamilkurczak
04-07-10, 15:01
Ju lutem, paste këtu një url në faqen tuaj. Unë do të doja të parë se çfarë ndodh.

kamilkurczak
18-07-10, 09:57
nuk u përgjigj-zgjidhen

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.9.2