PDA

View Full Version: Zgjidhet langtitle = sk] F.. bug?mario06
17-06-10, 18:59
Unë jam marrë këtë në temat e fundit mbi vbadvanced

langtitle = sk] F..

çdo fixes?

mario06
17-06-10, 19:00
Unë nuk shkruaj të gjitha ato që në postin e mëparshëm, mendoj se ka një problem në këtë forum

i shkroi këtë


langtitle = sk] F..

vBET
18-06-10, 10:24
Hi:) Nuk ka asnjë problem në forum - ju thjesht vendosni BBCode gabuar langtitle - pa mbyllur atë. Pra, - e plehrave në, mbeturina jashtë. Unë vetëm edited mesazhet tuaja të jenë të sigurt se nuk ka bbcodes thyer:)

Në lidhje me çështjen se çfarë versioni vBET jeni duke përdorur? Versionin e fundit duhet automatikisht të zgjidhur këtë çështje. Ju lutem jepni URL to page saktë ku ne mund të shohim atë.

mario06
22-06-10, 00:29
ajo tregon si se vetëm në tema të fundit vbadvanced përkthyer

vBET
22-06-10, 17:30
Ju nuk përgjigjen për pyetjen:) Ju lutem konfirmoni që version vBET ju jeni duke përdorur. Gjithashtu ju lutem shikoni (ose kërkoni vbadvanced ekipi) nuk vbadvanced përdor goditje global_complete gjatë Faqe e Gjeneruar në. Kjo është e nevojshme për vBET automatikisht të zgjidhur atë (deri vBET 3.3.3).

mario06
22-06-10, 19:36
3.3.4
Unë nuk e kam instaluar atë plugin të veçantë që keni bërë, jam unë mendoj për të?

vBET
22-06-10, 23:13
Një veçantë është vetëm për Dinamika VBA. Të tjerët nuk kanë nevojë për të. Mund të ju lutem sigurohuni se ky plugin që ju jeni duke përdorur është përdorur goditje global_complete? A ato faqe janë përkthyer? Ju lutem jepni URL për faqe ku unë mund të shoh e problemit.

vBET
05-07-10, 07:51
Ju lutem konfirmoni nuk është çështje e njëjtë si ju tashmë e përshkruar këtu:

Nëse po, atëherë ne do të mbyllet kjo dhe të vazhdojë atje, sepse ka diskutim më të gjatë.

vBET
07-08-10, 11:57
Jo konfirmim - duke supozuar se kjo është të njëjtën çështje dhe mbylljes këtë. Në rast se ajo nuk është, ju lutem shkruani këtu dhe do të jetë rihapur.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1