PDA

View Full Version: Bërë tashmë Ndryshimi i tekstit Copyright?!?mario06
08-06-10, 20:00
A mund të ndryshojë tekstin Copyright në diçka më profesionale, sepse unë nuk e shohin të tashmen duket e saj, autorit vBulletin duket e bukur.Integrimi me përkthime Google nga vB Translator Enterprise 3.3.4


Siç mund ta shikoni këtu vetëm Muslimanët fjala është e lidhur dhe jo të gjithë linjën i dhënë asaj më shumë një vështrim profesional:

SEO by vBulletin 3.5.0

vBET
09-06-10, 11:27
Me sa kuptoj unë ju e konsideroni të shkurtër si më profesionale. Kjo mund të jetë e vërtetë në qoftë se duke e bërë tekst të shkurtër do të jetë qëllimi. Ju lutem vini re që teksti të shkurtër të mundshme nuk është qëllimi ynë në rastin e lidhjes kreditit dhe ajo është profesional në të cilin arrin qëllimet e:)

Gjithsesi, ne do të konsiderojnë propozimin tuaj dhe kontrolloni se si ne mund të bëjë atë më të shkurtër pa humbur profesionalizmin e saj.

mario06
09-06-10, 14:54
Kjo është gjatësia e përgjithshme nuk bother mua, por diçka e tillë duket më shumë profesionale oherwise duket si ajo e software freeware ngarkuar me lidhje ad.


Përkthime automatike Google nga vBET 3.3.4
Vetëm lidhje vBET në vend, duket e bukur apo jo? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.9.2