PDA

View Full Version: Bërë tashmë Flamujt në një hartë imazh të vetëmraymond
16-05-10, 08:55
Edhe pse madhësia imazhit për flamujt janë të vogla, do të ishte më mirë nëse ju mund të zbatojë metodën e imazhit hartë në mënyrë që ngarkesa një imazh të vetëm në vend të 40 imazhe.

Këtu është udhëzues se si të bëhet kjo.

Si për të krijuar lidhje të shumta në një imazh të vetëm me imazhin Map | Onextrapixel - tregon Web trajton pa probleme

Ndoshta ju mund të bëni atë në një linjë të vetme, dy linja, 3 rreshta, 4 linja për përdoruesit për të zgjedhur.

vBET
16-05-10, 17:11
Kjo është propozuar tashmë dhe kjo është e gjatë konsideratë. Ne do të kontrollojë se si mund të kombinohet me mundësinë për të fikur disa gjuhë në çdo kohë.

tegar
18-05-10, 03:13
Kam nevojë për ndihmë CorelDRAW Tolon

vBET
18-05-10, 17:47
Ju lutemi vini re se ne nuk e mbështesin të ndihmojë për mjetet e jashtëm si CorelDRAW. Ky është forum për mbështetje vBET.

vBET
16-06-10, 19:46
Done:) Zbatuar duke përdorur gjithë css. Do të përfshihen në 4.2.3

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.2