PDA

View Full Version: Vendosja e flamujve të pozitës të ndryshmesKippah
04-05-10, 15:30
Hello. Unë kam qenë i kërkuar kësaj pyetje edhe në vborg por nuk mori përgjigje dhe kështu unë do të doja të pyesni këtu përsëri, dhe shpresoj që të marrë ndihmë;) dhe nuk ka heq një pëllëmbë vitheve flakët oder;))

E pra, unë do të doja të vendosur flamuj në një pozicion të ndryshëm (shih shtojcën në vborg në mods e vb4.0 - unë gjithmonë merrni një gabim gjatë ngarkimit), por nuk jeni të sigurt se si për të realizuar atë. Im lë një noob në kodim dhe kanë nevojë për mbështetje për këtë. Do të jetë shumë mirë në qoftë se u mund të më ndihmoni me këtë. vlerësoj

vBET
05-05-10, 12:10
Hello. Ne me kënaqësi do të ju ndihmojë. Ju lutem vini re se në forume të tjera mbështetjen tonë është e kufizuar.

Ju lutem na jepni mesazh gabimi që ju të merrni dhe gjithashtu përmbajtja e template të cilat ju ndryshuar, apo vetëm pjesë, por pjesë me ndryshimin.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.99 you can enjoy automatic translations