PDA

View Full Version: Zgjidhet Lidhjet në krye të faqesCThiessen
27-10-09, 15:54
Hi, ju keni lidhje të mësipërme duhet të "blej tani" dhe "downloads" në:

dhe

caktuar, përndryshe ajo nuk punon në gjuhë të tjera. Christian Përshëndetje

vBET
29-10-09, 00:59
Faleminderit për shënimin:)

vBET
29-10-09, 12:36
Korrigjohet në 3.0.1 - shtoi mbështetjen e plotë për përkthim të përcjelljes për lidhjet e jashtme directory forum, por ende në domenin forum (configurable - do të punojë vetëm për faqe jashtë forumit, por ende të krijuara nga motori vBulletin), mbështetur edhe vetëm për URL absolute

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1