PDA

View Full Version: Refuzuar "Zgjidh të gjithë asnjë /" në settingsStarBuG
27-03-10, 07:32
Hi

Unë me të vërtetë urrej atë të klikoni 150 kuti kontrolloni kur hekur përzgjidhjen të gjitha gjuhët, përveç 2

Ju lutemi të bëjë një "zgjidh të gjithë" / "deselect të gjithë" opsion në parametrat e ACP

Faleminderit

StarBuG

vBET
27-03-10, 13:47
Kjo mund të jetë i ndërlikuar për shkak se opsionet e panelit është gjeneruar automatikisht nga vBulletin.

Ju lutem vini re se nëse disable gjuha është e mjaftueshme për të bërë atë në një vend të vetëm (cache nuk do të punojë për gjuhën nuk mbështeten dhe flamuj për përdoruesit mund të jenë vetëm në mesin e atyre të mbështetur). Pra, nëse ju doni të mbështetur vetëm 2 gjuhë ajo është me të vërtetë mjaftueshme për të bërë 50 klikimeve jo 150.

Gjithashtu - kjo është të bëjë atë një herë dhe të lënë atë për kohë të gjatë, kështu që ne konsiderojmë se kjo nuk është përmirësim real për të shtuar këtë opsion. Siç kam shkruar në fillim - vBulletin gjeneron ato faqe dhe duke bërë ndryshimin e kërkuar vërtetë do të thotë për të shmangur motor vBulletin konfigurimit dhe të shkruajnë pikëpamjet tona për çdo faqe configuration.

Pra vjen keq, por në këtë moment, ne refuzojë këtë kërkesë. Nëse ju e dini ndonjë mod i cili mbështet një gjë e tillë në faqen vBulletin amtare pronat - ju lutem na tregoni. Ndoshta ka diçka që ne të humbasë, por në këtë moment duket shumë përpjekje dhe të përdorimit të vërtetë margjinale.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.2