PDA

View Full Version: Zgjidhet WYSIWYG editing .. &dai-kun
25-10-09, 04:38
Unë kam mundësi WYSIWYG parazgjedhje në. Duke u përpjekur për të redaktuar mesazh. Fikur opsion WSIWYG dhe teksti bëhet kjo:

Uhgg .. Unë nuk mund të tregojë edhe se kon problemi është thënë mua: "Ju keni të drejtë vetëm të postoni URL për faqet e tjera, pasi ju keni bërë 15 postime ose më shumë." E pra, ju mund të përpiquni për veten tuaj, switching back WYSIWYG dhe redaktor të plotë.


Nëse unë kam editor të plotë (nuk e parazgjedhur WYSIWYG), atëherë ajo tregon saktë:
Gjërat më të mira dhe më të bukura në botë nuk mund të shihet apo të preket edhe. Ata duhet të ndihet me zemër. Dashuria sjell argëtim në së bashku. Trishtim në një anë, me shpresë nesër, gëzimin e zemrës.

vBET
25-10-09, 16:45
Ok. Unë do të bllokadën spam disa vlera të ulëta. Ju mund të dërgoni URL e Kryeministrit.

Siç kam kuptuar në WYSWING është treguar rezultat parsed BBCode në vend të - është e saktë?

dai-kun
25-10-09, 18:39
Po kjo tregon si kjo


http://www.vbenterprisetranslator.com/ http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vi.gif http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/r_arrow.gif forum / images / vbet / flamuj / http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/en.gif en.gif

Gjërat më të mira dhe më të bukura në botë nuk mund të shihet apo edhe kontakt. Ata duhet të ndihet me zemër. Dashuria është argëtim në së bashku. Mërzitur për një parti, shpresë në nesër, gëzimin e zemrës.
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vi.gif http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/buttons/collapse_tcat_collapsed.gif (http://www.vbenterprisetranslator.com / forum / # top)

Gjërat më të mira dhe më të bukura në botë nuk mund të shihet apo të preket edhe. Ata duhet të ndihet me zemër. Dashuria sjell argëtim në së bashku. Trishtim në një anë, me shpresë nesër, gëzimin e zemrës.

e cila është:

http://www.vbenterprisetranslator.com/ http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vi.gif http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/r_arrow.gif forum / images / vbet / flamuj / http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/en.gif en.gif

Gjërat më të mira dhe më të bukura në botë nuk mund të shihet apo edhe kontakt. Ata duhet të ndihet me zemër. Dashuria është argëtim në së bashku. Mërzitur për një parti, shpresë në nesër, gëzimin e zemrës.
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vi.gif http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/buttons/collapse_tcat_collapsed.gif (http://www.vbenterprisetranslator.com / forum / # top)

Gjërat më të mira dhe më të bukura në botë nuk mund të shihet apo të preket edhe. Ata duhet të ndihet me zemër. Dashuria sjell argëtim në së bashku. Trishtim në një anë, me shpresë nesër, gëzimin e zemrës.

vBET
26-10-09, 00:58
OK. Bug vuri në dukje.

vBET
01-11-09, 16:10
Korrigjohet në 3.0.1

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1