PDA

View Full Version: I pranuar Frymëzimi për UdhëzimetKolbi
14-03-10, 17:03
Hello, mund në të ardhmen për integrimin e udhëzim vBet shtoni në çdo hap nga opsionet e konfigurimit vBulletin ku mund të gjeni këtë vend? Që nga manual është në gjuhën angleze, por forumi im është në gjuhën gjermane, është e vështirë për të gjetur settings nëse ju nuk e dini ku të kërkoni. Përshëndetje

vBET
14-03-10, 17:23
Po - ju jeni absolutisht të drejtë. Ne do të mendojnë për këtë. Tani për tani unë mund të propozojë login në shfletuesin të tjera për gjuhën e juaj të ndryshojë Admin CP në anglisht - të kontrolluar dhe pozitën e opsionit update it në gjuhën tuaj origjinale. Për ju lutem sigurisë nuk bëni update settings tuaj në gjuhë tjetër - ajo mund të shkaktojë probleme me kodimin, nëse gjuha juaj është duke përdorur një ndryshme që për anglisht.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.9.2