PDA

View Full Version: Zgjidhet vBulletin 3.8.4 UTF-8 encoding, paraqesin një boshshikeren
24-10-09, 05:52
vBulletin 3.8.4 UTF-8 encoding, paraqesin një bosh

vBulletin-china.cn

Kërkesa për UTF-8 encoded version mund të përdoren për të ndihmuar në provë

vBET
24-10-09, 11:34
http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

triandarl
03-11-09, 10:29
Whats Up Ya'll!

Unë vetëm mendova se do të ishte një ide e mirë nëse unë do të prezantoj veten për të gjithë këtu dhe të thonë "hi".

Cheers!

PS: - Çdokush tjetër këtu nga Amerika e Jugut?

vBET
03-11-09, 23:00
Hi! Mirë që të ketë këtu:) Have fun dhe të bëni sa herë që keni nevojë:) Gjithashtu - ne kemi forum të veçantë për Paraqitjet;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1