PDA

View Full Version: Si mund të krijuar lidhje me faqet e përkthyer - nofollowBig Foot
07-03-10, 00:00
Si mund të shtoj frazat modul për vbet?

Kam shtuar vetëm rel = "nofollow" për vbenterprisetranslator_flag stilit dhe të gjitha lidhjet të bëhet nofollow

vBET
08-03-10, 16:27
Nuk e kuptoj pyetjen. Çfarë doni të thoni me "shprehje modul"?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1