PDA

View Full Version: Zgjidhet Hetimet në tryezën e NAT në gjuhën origjinalemosh
28-02-10, 19:21
Përshëndetje Sot përditësuar script për të version 3.3.1 është problemi vijon me këtë faqe interneti: - Gjuha e albumit: "PL" - një kërkesë e çuditshme:

SELECT translated FROM vbenterprisetranslator_cache_medium_pl WHERE originaltext='%26%2391%3BDownload%26%2393%3B+%26%2391%3BPC%26%2393%3B+Battlefield%3A+Bad+Company+2+%28Limited+Edition%29'


SELECT translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_pl WHERE originaltext='PS2-Fix'

dhe shumë më tepër. Unë e kuptoj se disa fraza për të shpjeguar atë për shkak se sistemi zbulon perkthimin .. por pse është ajo në faqen origjinale

vBET
01-03-10, 00:52
Nëse dikush shkroi një mesazh në një gjuhë tjetër që përcaktohet nga lang dhe langtitle BBCode është shfaqur në faqen në gjuhën kryesore që ju doni të shihni atë në gjuhën kryesore dhe jo në gjuhën në të cilën është shkruar mesazh. Pse janë përkthime:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1