PDA

View Full Version: vbet është një produkt fantastik!simit patel
19-10-09, 19:09
produkt fantastik, i përdorin atë në informedtrades.com. punë të papaguar. i dhuroi këtij projekti dhe plani për të dhuruar më shumë - i nuk e shohin atë si një donacion, por një investim në një mjet që do të më ndihmojë të ndërtuar një komunitet të vërtetë globale, diçka që është e madhe për arsye komerciale dhe jo komerciale .

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1