PDA

View Full Version: vBET4.0 vjen së shpejtivBET
19-02-10, 05:14
Ne jemi shumë afër për versionin e parë BETA të vBET4.0:)

Siç është përshkruar në disa vende - lirimin e parë do të mbështesë functionalities amtare forum vBulletin. Pas kësaj 2 liron ardhshëm do të shtojë përkrahjen për CMS + Blogs + gjenerator dhe Muslimanët sitemap. Booth duhet të lirohet mars:)

Për shkak të kësaj ne do të bëhen disa përgatitje në forum dhe për të krijuar forume të veçanta nënligjore për vBET4.x Pra ju lutem mbani mend - kjo nuk ishte lëshuar akoma (do të jetë së shpejti), ne vetëm bërë disa përgatitje në forum:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.99