PDA

View Full Version: Propozuar tashmë Përdorimin e gjuhës raportsteve
29-01-10, 21:36
Hi there

A keni menduar krijimin e një faqe stats që tregon se sa shumë përdoruesit kanë secili grup gjuhën si gjuhën e tyre default?

regards

vBET
29-01-10, 23:46
Po - kjo është kërkuar tashmë dhe pranuar këtu:
Stats për të shtuar (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/feature-requests/328-some-stats-to-add.html # post1236)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations