PDA

View Full Version: Zgjidhet Error të voglaMichael
18-01-10, 16:46
Disi në pjesën e administratës përdoruesit admincp kur një përdorues ka zgjedhur një gjuhë tjetër që është vendosur si default, kur ata kanë zgjedhur një tjetër.

vBET
19-01-10, 20:17
Na vjen keq Nuk kuptuar plotësisht. Mund të yo japin shembull? :)

Michael
19-01-10, 23:08
Mirë heres një shembull:

User David e ka gjuhën e tij të vendosur në arabisht në usercp.

I kërkoni Davidin në admincp dhe gjuhën e tij thotë se "nuk është caktuar".

Hope thats të mira lol

vBET
08-05-10, 10:19
Kjo ishte korrigjuar disa kohë më parë - nuk kujtohet në të cilin version pikërisht - ne harruar për të mbyllur këtë çështje. Mbyllja tani - në rast se duket prapë ju lutem shkruani këtu - ne do të rihapet.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1