PDA

View Full Version: Zgjidhet ValidationMichael
06-01-10, 23:40
Kur do të flamujve të vërtetuar? Theres gjëra të tilla si <center> dhe të gjitha llojet në atje që mund të bëhet ndryshe. Unë kam aftësi të kufizuara vbet deri në gabimet validation janë korrigjuar.

Theres tags fund për <tr> cilat Jo ngushtë dhe tag format fund është lënë jashtë shumë. Unë kam caktuar disa gabime veten time, por unë nuk mund të shihet të zgjidhur tjetër me atë që në kuadër të php. Ju lutemi të mund të merrni atë për të vërtetuar sa më shpejt kështu që unë mund të ri-mundur atë.

Validation është shumë e rëndësishme për disa dhe gjithashtu për SEO.

Thanks!

vBET
07-01-10, 17:17
Konsiderojnë atë bërë:)

Ende ne nuk kemi data e lëshimit për vBET 3.3.0 kështu që nëse këto gabime janë të padëmshme validation (dhe janë) ndoshta ju mund të prisni me mod aktivizuar.
Ju lutem na tregoni se cilat pjesë ju nuk e keni trajtuar akoma - ne do t'ju japë fixes shpejtë tani për tani:)

Michael
07-01-10, 17:49
Unë do të ri-mundur dhe të marrin ato posted up:)

Michael
08-01-10, 18:08
Ju lutem shikoni këtu:

[Invalid] Markup Validation e http://www.teenforumz.com/ - W3C Markup Validator

vBET
09-01-10, 21:42
Shpresoj se do të jetë në rregull nëse ne shikojmë se më pas fundjavës:)

Michael
10-01-10, 12:38
Nuk ka problem për aq kohë sa ai është i ndreqshëm: D

vBET
11-01-10, 20:52
Për shkak se ndryshuar planet dhe vBET 3.3.0 do të dalë këtë javë - ne thjesht do të përfshijë në vBET 3.3.0 fixes:) Nëse ju doni të vini re ne çdo vend të veçantë për të korrigjuar ju lutem mos ngurroni:)

Ne do të kontrollojë regjistrin faqe dhe faqe kryesore (kod të ndryshme gjeneron flamujt tryezë ka).

vBET
14-01-10, 14:58
Korrigjohet - do të përfshihen në vBET 3.3.0:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1