PDA

View Full Version: Zgjidhet vbet zakon të kthehen në anglisht për mysafirët e përdorimit të flamujve footerMichael
24-12-09, 21:54
vbet zakon të kthehen në anglisht duke përdorur flamujt futboll:

Teen Forums>> Ndihme Teen | Teen Advice & Support | Teen Chat <<(http://www.teenforumz.com/)

vBET
25-12-09, 18:28
Unë shoh atë. Gjithashtu shoh se ajo punon pas një kohe të shkurtër - ju lutem më tregoni se çfarë është vlera juaj për CP Admin -> vBET -> Misc -> cookie Gjuha kohë për të jetuar?

Michael
25-12-09, 18:29
Kjo është në të paracaktuar që është caktuar në 10.

vBET
25-12-09, 18:32
Default është 1. Ju lutemi të vendosur atë në 1 dhe tregoni rezultat.

Michael
25-12-09, 18:34
Perfect! Faleminderit. Unë duhet të ketë ndryshuar atë dhe e harruar për të. Unë mbledh kjo do të thotë vendosjen cookie vbet ndjekjen vdes pas 1 minutë e pasivitet saktë?

vBET
25-12-09, 18:50
Ajo është në sekonda dhe është për të gjetur përkthime edhe kur redirections ndodh. Ne do të hetojë atë gjithsesi, pasi nuk ka skenar të veçanta të përfshira të cilat duhet të pranojnë se ishte me të vërtetë nuk e njeriut redirection. Por i kënaqur që ju keni zgjidhje tani:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1