PDA

View Full Version: Zgjidhet Japanese Pjesa profilin bugMichael
24-12-09, 21:53
Michael (http://www.teenforumz.com/members/michael.html)

Japanese Pjesa disi: hutuar:

Michael
24-12-09, 22:04
Kjo nuk është përkthyer kjo në fakt është zëvendësuar: Mirë se vini në profilin tim, unë nuk jam Michael 1 Teenforumz, administratorët, këtë mëngjes, Kelly im dashurën është administratorët e tjera Nëse keni nevojë për asgjë. dhe një dont hezitoni të pyesni ndihmën e stafit tonë apo të tjera tonë:) përfundoi në profilin tim dhe unë kam për të hequr dorë atë.

vBET
25-12-09, 18:30
Ju tashmë e shkroi atë në fije të tjera. Ju lutem mos kopjuar.

Gjithashtu unë shoh tani se ajo është në rregull. Ju lutem vazhdoni në fije të parë nëse ajo do të jetë e nevojshme:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1