PDA

View Full Version: Zgjidhet Mbështetje Sipas Circunstances se gjithë të tjerët Ndiqnitechanalyst
12-10-11, 22:14
Sëmurë pranojnë mbështetje për sa kohë që:

1.) Nuk ka pasur ndryshime ose modifikime të KODI plugins palës së tretë ose vBulletin veten
2.) No plugins paaftësi

VBulletin, vBulletin dhe Dragonbyte kanë të drejta të Perëndisë në forumet e mia dhe nuk bëni ndonjë të mësipërme

vBET
12-10-11, 22:16
Ju u tha tashmë - po. Ne do të jenë të lumtur për të ndihmuar ju :)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Pa bërë asnjë ndryshim KODI, ose ndryshime opsionin për çdo atje plugin running

vBET
13-10-11, 00:28
Pa bërë asnjë ndryshim KODI, ose ndryshime opsionin për çdo atje plugin running

Saktësisht! Ne tashmë e shkroi atë për ju disa herë. Dhe Ne hoqëm vetëm pas juaj e fundit këtu - ju lutem mos përsëritur mesazhet pa pushim - ajo konsiderohet SPAM dhe do të hiqen. Nuk ka kuptim për ta kthyer në rrethin.

Pra, ju tashmë disa herë ka konfirmuar se do të ketë ndryshime bërë KODI apo mundësinë për të dhe të plugins të tjera running. Gjithashtu ne do të DISSABLE asgjë. Ashtu si ju donte.

Pra ju lutem të ndaluar duke e bërë justifikime dhe le të na - Unë me të vërtetë dyshim se çështja e vërtetë ekziston as ju dëshironi të keni vBET funksionale në forum tuaj. Kjo është shkruar pa ndonjë qëllim të sulmit personal - Unë vetëm dua të ju them se në përshtypjen time të duket sikur ju nuk doni të na atje (dhe ne e dimë që ju lejon personin mbështetje në forum tuaj - ju ka shkruajtur atë veten - ju gjithashtu mund të vendosur gjithmonë qasje të përkohshme apo forum provë me përdoruesit data hiqet nëse ka ndonjë gjë e rëndësishme, por kjo nuk është - ju ka shkruajtur se mbështetja për mods të ndryshme ka qasje në forum tuaj). Pra, në ngopen aktuale unë personalisht enden çfarë është arsyeja e sjellje të tillë? Dhe si mundësitë unë mendoj se çështja mund të bëhet deri (të vërtetë nuk ekziston) vetëm që të ketë arsye të bërtas për rimbursim. Asnjë sulm personal - ju me të vërtetë për të bërtita duke përdorur rastet e sipërme dhe ju me të vërtetë tashmë shkroi disa deklarata të rreme kam nevojë për të marrë atë në konsideratë që ne mund të diskutojmë këtu nuk bëhet çështje ekzistuese detyruar për rimbursim. Unë nuk ju them të bëni këtë - unë vetëm dua të vënë vëmendjen tuaj se si mund t'ju kërkojë të shikoni dhe të vetëm të na tregojnë se çështja e vërtetë ekziston dhe sigurisht të na lejojë të ju ndihmojë në rast se ju keni çështje me kuotat zhduken për përgjigjen.

Pra, edhe një herë - NE NUK DO NDRYSHO tjetër konfigurim plugins as kod as disable asgjë. Pra, justifikimet nuk ka më shumë - them vetëm të punojmë në këtë çështje nëse me të vërtetë ekziston. Unë nuk them se nuk është, unë them vetëm unë kam dyshime të arsyeshme në lidhje me të. Unë vetëm dua që ju të dini se unë kam arsye të dyshoj se. Dhe ju lutem vini re se unë do të jetë me të vërtetë i lumtur për t'ju ndihmuar dhe të bëjë vBET duke punuar si duhet në forum tuaj vetëm nëse ju dëshironi që ajo dhe do të lejojë për të.

I është 1:30 gjatë natës në vendin tonë - kështu që ne do të shkojmë atje më vonë.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Në fakt unë nuk dua që ajo të punës, Im fakt gjurmimin e plugins të tjera të përkthimit. Unë me të vërtetë e bëri këtë dua të punës, por unë e di për një fakt që nëse ju merrni youll opsione qasje të ndryshojë në vBulletin vBulletin apo, e cila është ajo që unë dont duan. Pra plugin juaj nuk punojnë si unë do të pres, thats një supozim shumë i drejtë, nuk do të punojë si "ky konsumator" do të duan. I drejtuar mjaft, Rinise Shqiptare Pro, VBTube etj, të gjitha të blera dhe krejt të lirë, të gjitha bajt dragon, vBulletin, vBulletin etj etj kurrë, pasi kam kërkuar një rimbursim pse? Sepse ata "Punoi si kam pritur"

Ju më thirri një scammer? Mund të dëshironi të kërkoni për 9 ofruesit e plugin të tjera dhe njerëz bëjnë punë theme, nuk Ive dikur kishte për të kërkuar një rimbursim, e as ndonjë prej tyre më thirrni një scammer

Unë kam qenë duke e konsideruar atë deri sa ju e quajti mua një scammer, përsëri fyen një zakon dhe presim që ata të punojnë me ju?

Im nuk fajësuar software tuaj, Im vetëm duke deklaruar software juaj nuk është e drejtë për forumin tim, unë do të gjeni një tjetër plugin përkthime që doesnt kërkojnë këtë, dhe i sëmurë vetëm e konsiderojnë këtë një $ 200 + mësim i mësuar

techanalyst
13-10-11, 01:00
Aktualisht në vend të një rimbursim të vënë një lidhje apo njoftim deri deklaruar ndryshimet e kërkuara para blerjes, id vend e di se mësim 200 time + ndihmuar dikë tjetër jashtë

Ose

Sëmurë mbajë licencën dhe nuk përdorin softuer deri "Unë e konsumatorit" e di thats të saj në formë të mirë për të përdorur? Dhe për herë të unë vetë atë dhe nuk e përdorin atë që ju nuk do të fillojë numërimin e 365 ditëve të rejat deri sa unë të fillojë duke e përdorur atë

vBET
14-10-11, 23:06
Aktualisht në vend të një rimbursim të vënë një lidhje apo njoftim deri deklaruar ndryshimet e kërkuara para blerjes, id vend e di se mësim 200 time + ndihmuar dikë tjetër jashtë

Ose

Sëmurë mbajë licencën dhe nuk përdorin softuer deri "Unë e konsumatorit" e di thats të saj në formë të mirë për të përdorur? Dhe për herë të unë vetë atë dhe nuk e përdorin atë që ju nuk do të fillojë numërimin e 365 ditëve të rejat deri sa unë të fillojë duke e përdorur atë

Nuk ka pasur ndryshime në kod janë të nevojshme në të gjitha vBET për të punuar me vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
Unë me të vërtetë e bëri ... dua këtë pune, por unë e di për një fakt që nëse ju merrni youll opsione qasje të ndryshojë në vBulletin vBulletin apo, e cila është ajo që unë dont duan. Pra plugin juaj nuk punojnë si unë do të pres ...

Kjo është vetëm më shumë se arsyetim absurde - ju e dini të ardhmen ... A edhe ju e dini numrat për lotarinë? ...

Ju u siguroi disa herë se nuk ka konfigurimin e plugins të tjera as vBulletin do të ndryshohet. Kjo është vetëm një justifikim. Pa marrë parasysh se ju jeni të shkruar që ju dëshironi që ajo funksionale, kur ju bëni atë që është kundër fjalëve tuaja. Nëse ju do të doja të ketë vBET duke punuar në forum tuaj ju do të lejojë për t'ju ndihmuar. Por kjo nuk është e mundur për të ndihmuar, kur çështja është e përbërë vetëm të detyrojë kthim - se çfarë do të përkryer justifikim sjelljen tuaj të tërë në rast se ajo është mashtrim. Në këtë moment kjo çështje është konsideruar si mashtrim të mundshme dhe të mbyllur që nuk ka ndihmë është e nevojshme.

Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar me çështjen tuaj, nëse me të vërtetë ekziston :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.9.2