PDA

View Full Version: I pranuar Flamuri shtuar postbitWulf
10-08-11, 15:36
Software tregon flamurin për Gjuha e albumit zgjedhur në profilin e një përdorues tjetër për emrin. A ka ndonjë mënyrë për të treguar këtë flamur në postbit në forume kështu që tregon me çdo postim nga ajo përdorues? Kam shtuar disa fusha me porosi të postbit në forume tim dhe ky flamur do të jetë një shtesë e ftohtë.

vBET
10-08-11, 16:33
Unë nuk shoh asnjë problem - ne do të punojmë në të.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.2