PDA

View Full Version: Zgjidhet Ndihmë! vBET vidhosje deri Fjalët e rregulltaOctavius
28-07-11, 07:36
Site ndryshuar nga Legjioni 8 - 8 Legjioni (http://The8thLegion.com) të Legjioni 8 - 8 Legjioni (http://www.The8thLegion.com), sepse kam marrë një CDN (dorëzimit Content System) nga Cloudfare . Unë kisha për të shtuar prefiksin www. Si mund ta ndryshoj vBET për të njohur këtë fakt? Ajo është vidhosje fjalët e rregullt tani. : (: (

vBET
30-07-11, 00:09
Cili është problemi? Çfarë është e gabuar? Unë vetëm shkoi në faqen tuaj dhe përkthimi është duke punuar mirë ... Ju lutem përshkruani çfarë nuk është duke punuar si duhet.

vBET
06-08-11, 18:56
Pa përgjigje - Unë supozoj se nuk ka çështje në të gjitha, ashtu si ne pyetje dhe kontrolluar ajo ishte duke punuar mirë. Nëse keni ndonjë çështje në këtë fushë, ju lutem shkruani këtu. Në këtë moment konsiderohet zgjidhur.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.99 you can enjoy automatic translations