PDA

View Full Version: Zgjidhet E-mail me çështjetKolbi
13-12-09, 21:16
I regjistruar në një temë, dhe kanë marrë një e-mail, sepse një post të ri ishte shkruar. Ky gabim është atje:

Reply to 'Kleiner Fehler' thread
Të tjera të e-mail nga sistemi, këto [title = gjata en] bug që ndonjëherë.

vBET
13-12-09, 21:24
Në këtë moment vBET nuk është i ndjeshëm për postë elektronike. Pra, disa çështje ekziston në këtë fushë. Ne jemi duke planifikuar për të korrigjuar ato në 3.3.0

Faleminderit për shënimin:)

vBET
08-05-10, 11:22
Përshëndetje Unë kam qenë vetëm për të punuar në këtë çështje. Ne tashmë e dinë se ku të fiksohem dhe kontrolloni që ne mund të ndryshojmë përmbajtjen e mesazhit atje. I vetmi ", por" tani është se ne nuk mund të riprodhoni këtë çështje - mail jonë vjen pastër. Ne testuar atë për abonim thread.

Ju lutem përshkruani saktësisht se si për të riprodhuar këtë çështje. Cili lloj e-mail kanë përmbajtje të gabuar? Si për të shkaktuar dërguar një email të tillë? Çfarë do përmbajtjen e saktë të email-it dhe të saktë përmbajtje origjinale mesazh? - Në rast se disa bbcodes janë vlerësuar atje. Çfarë frazë është përdorur për të gjeneruar email-it tuaj thyer dhe çfarë është përmbajtja e tij?

EDIT:
OK gjetur një mënyrë për të riprodhuar atë - vetëm duhet të dërgoni mesazh me kuotë.

vBET
08-05-10, 11:47
OK-bug corrected. Testuar në fije abonim për mesazhet me kuotat. Zonë tani nuk është përkthyer pastruar email formë. Kjo do të përfshihen në publikimin e ardhshëm.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1