PDA

View Full Version: Zgjidhet Gabim të vogëlKolbi
12-12-09, 17:21
Ju nuk mund të shkarkoni shembullin këtu http://www.vbenterprisetranslator.com/de/downloads.php vBEnterprise produkt dhe unë kam për të shkarkuar çdo kohë të hyjë http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php për versionin tim.

vBET
13-12-09, 21:12
Faleminderit për shënimin - nuk kemi provuar të brendshëm të sistemit tonë të shkarkuar për faqet e përkthyer. Ne do të korrigjuar këtë për të bërë më të lehtë të jetojnë tuaj:)

vBET
22-12-09, 16:17
Tani ajo duhet të jetë ok:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1