PDA

View Full Version: vBET 3.2.2 - paketë të shpejtë korrigjimvBET
11-12-09, 22:57
Hello.

Ne kemi zbuluar gabim i vogël por të rëndësishëm në vBET 3.2.2. Kjo nuk e dëmton funksionalitetin tuaj në asnjë mënyrë, por ne rekomandojmë që të shkarkoni versionin 3.2.2 përsëri dhe nga kjo paketë korrigjohet të ngarkoj në serverin tuaj përsëri 2 fotografi nga i ngarkimit:
- / Përfshinë / vbenterprisetranslator_functions.php
- / Përfshinë / vbenterprisetranslator_functions_detection.php

Bug është i lidhur me dërgimin header referrer e cila është e nevojshme nga TOS Google. Ju lutemi të doze siç përshkruhet më poshtë të jetë plotësisht në përputhje me TOS Google.

Nëse jeni duke versionin më të ulëta se përditësimin e plotë është e nevojshme.

yahoooh
12-12-09, 07:43
Arabic Tzarbatjah të njëjtin drejtim si gjuhët anglisht dhe frëngjisht me shkrim arabisht në fillim të temës nga e djathta në të majtë, jo nga e majta në të djathtë

yahoooh
12-12-09, 07:47
Unë ende janë bllokuar nga google
mund të u ndihmojnë mua me dergoni e-mail për ta
web faqen time: alwatanyh.com

vBET
12-12-09, 16:10
Arabic Tzarbatjah të njëjtin drejtim si gjuhët anglisht dhe frëngjisht me shkrim arabisht në fillim të temës nga e djathta në të majtë, jo nga e majta në të djathtë

Ajo është përshkruar atë që është e fiksuar në paketë korrigjim të shpejtë - gjëra të tjera do të vijë në 3.3.0

vBET
12-12-09, 16:11
Unë ende janë bllokuar nga google
mund të u ndihmojnë mua me dergoni e-mail për ta
web faqen time: alwatanyh.com

Ju lutemi të rrinë në thread ku është historia e plotë. Pyetni për atë atje dhe ne do të ju shkruaj përmbajtjen e mesazhit të cilat ju mund të e-mail për Google:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1