PDA

View Full Version: Bërë tashmë Hide version vBETmeto
12-04-11, 21:09
Do të ishte mirë për të fshehur version vBET në drejtën e autorit në futboll.

kamilkurczak
12-04-11, 22:44
kjo është bërë tashmë në versionin e quajtur e lirë e vBET. Në versionin normal përshkrimin vBET ne url do të qëndrojë

Thanks

meto
13-04-11, 09:40
Ju dont get it. Nga versioni i fshehur i thotë për të ndryshuar "vBET 3.4.0 sjell përkthime automatike" për "vBET sjell përkthime automatike", ose të paktën fshi version të vogla "vBET 3,4 sjell përkthime automatike"

I cant të shihni përse kjo është në konflikt me të drejtën e autorit tuaj dhe kjo është kërcënim të sigurisë.

kamilkurczak
13-04-11, 10:25
ok Unë do të tregojnë propozim tuaj për Michał

kamilkurczak
13-04-11, 20:03
pranuar, ju mund të hiqni vetëm versionin vBET, detaje në PM

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.9.2