PDA

View Full Version: Bërë tashmë përdorim tjetër JO Google translate TVMOGmartin
07-04-11, 12:52
si duket google ka penalizuar të gjitha faqet të cilat janë ndërtuar duke përdorur API tyre, unë mendoj se do të ishte një ide e mirë për të përdorur shërbime të tjera API përkthimit (si Yahoo)

kamilkurczak
07-04-11, 18:35
hello,
Ok unë do të tregojnë këtë kërkesë funksion të Michał dhe ai të vendosë për këtë.
Thanks

vBET
07-04-11, 18:45
si duket google ka penalizuar të gjitha faqet të cilat janë ndërtuar duke përdorur API tyre, unë mendoj se do të ishte një ide e mirë për të përdorur shërbime të tjera API përkthimit (si Yahoo)

Pse jeni duke menduar se faqet e Google penalizohet ndërtuar nga API e tyre? Ne e konsiderojmë këtë nuk është e vërtetë - forumin tonë ka shumë faqe të indeksuara përkthyer. Gjithashtu në rast se ajo do të jetë e vërtetë, atëherë nuk do të marrë parasysh se cili shërbim përkthimi do të përdoren.

Në këtë moment Google siguron shumicën e gjuhëve dhe cilësi të mëdha.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.9.2