PDA

View Full Version: Problemet Rinise ShqiptareBill Craytor
22-02-11, 05:15
Unë jam ka probleme instalimi VBet për të punuar me Rinise Shqiptare. Kam provuar udhëzimet e mëposhtme në vende të tjera pa dobi.

Unë kam shkarkime fundit të dhe Foto vBulletin vBulletin pas është i instaluar në

/ Home / .... / public_html

Rinise Shqiptare është instaluar in / home / .... / public_html / Rinise Shqiptare

Kjo është edhe një photopost.xxxx.yyy

Unë kam kopjuar stilin nga vBulletin për Rinise Shqiptare dhe
përkthime flamuj shfaqen atje. Por kur unë klikoni mbi një flamur, ai hedhje përsëri në forumin kryesor me forum kryesore të përkthyera. Kur unë të kthehem në forum Rinise Shqiptare nuk është përkthyer. Kjo është gjithashtu një problem në qoftë se unë klikoni në ndonjë subforums e Rinise Shqiptare.

Mund të ndihmojë dikush?

kamilkurczak
22-02-11, 12:20
ju lutem paste këtu një url për integrimin udhëzimet që ju bëni.

bcraytor
26-02-11, 01:01
ValuationEngineer.com / classifieds ValuationEngineer.com / shqyrtim dhe ValuationEngineer.com / Rinise Shqiptare

kamilkurczak
22-04-11, 09:54
hello, Ju lutem mund të konfirmojë se kjo çështje është ende në forum tuaj (keni nevojë për ndihmën tonë akoma?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99