PDA

View Full Version: Anëtar i ekuipazhit të rejaYoungster
03-02-11, 21:10
Përshëndetje të gjithëve, unë jam anëtar i ri mbështetje.
Call me Martin apo djalë, unë shpresoj se do të jetë person me vlerë për mbështetje:)

kamilkurczak
03-02-11, 21:32
Unë do të doja të futur e reja anëtare të ekipit tonë shumë.
Ne shpresojmë se mbështetja vBET do të jetë edhe më mirë.

vBET
19-02-11, 19:23
Për fat të keq riu nuk ishte në gjendje të merren me gjëra stendat e tij personale dhe punë. Ne shpresojmë se ai do të ketë suksese të mëdha dhe ne fillojmë të shikojmë për anëtar të ekuipazhit të reja:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1