PDA

View Full Version: Propozuar tashmë Translation Email nevojitet urgjentishtStarBuG
22-10-10, 21:12
Përshëndetje

I drejtuar një forum gjerman dhe të përdorin vetëm gjuhën angleze si gjuhë për përkthim auto.

Megjithatë, çdo person në anglisht që përpiqet për të regjistruar është një problem i madh kur ata marrin e-mail aktivizimi gjermane.

Ky është një tipar shumë i rëndësishëm për një forum shumë gjuhë që është i humbur!

Unë shpresoj që ju me të vërtetë të përqëndrohet për të punuar në zgjidhjen e këtij problemi

Thanks

StarBuG

vBET
22-10-10, 21:20
Hi.

Ne jemi të vetëdijshëm për këtë dhe falë për të mbajtur vëmendjen tonë në atë që është e rëndësishme për klientët tanë:)

Ajo ishte propozuar tashmë dhe i pranuar. Unë mund t'ju siguroj se ne do të punojmë në të. Nuk kanë afat për të tani. Ne jemi punësimin një person tjetër - vBET merr të mëdha dhe më të mirë. Pra, pasi ne fund procesin e rekrutuar ne do të përqëndrohet në karakteristika të reja për vBET:)

dacho
05-12-10, 18:18
Ndonjë lajm për këtë? A është e mundur që ata do të dërgojë postë, të regjistruar gjuhën e përdoruesit përkthimi?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.9.2