PDA

View Full Version: Mesazhe Multilingualvoter
13-10-10, 16:51
Testi Russian language

Text russian

Testi Armenian languge

Հայերեն գրենք տեսնենք

voter
13-10-10, 16:53
Le të thonë se kemi shkruar në gjuhën ruse dhe që dëshiron të shohë në anglisht

voter
13-10-10, 16:54
Ничего не понял, он что автоматом переводит на английский
А если отредактирую

voter
13-10-10, 16:55
Dhe në qoftë se ajo që unë shkruaj në gjermanisht

voter
13-10-10, 16:55
Text russian

vBET
14-10-10, 22:47
Ju lutemi vini re se ne përdorim në zbulimin automatik të gjuhës tonë forum bëra nga Google. Në qoftë se google nuk e njeh gjuhën e ajo do të qëndrojë si ju vendosjen e tij (ose asgjë që ju nuk e keni vendosur gjuhën tuaj default).

Gjithashtu nëse ju doni të përdorni disa gjuhë në një mesazh, atëherë ju duhet të caktojë lang BBCode dorë. Ashtu si këtu:
Ajo është në polonisht

Text russian

zeuslim
09-08-13, 10:16
Testi Hangul Hangul provë

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.0