PDA

View Full Version: Postimet Ndryshimi për opsion thread



Snake
02-08-10, 22:16
Kohët e fundit kam bërë temat e mia Trego 20 mesazhet në vend të 10, duke shtuar më shumë përmbajtje në faqen 1 nga një fije.

A i duhet që plotësisht të zbrazët cache së do të jetë në rregull të vetëm lënë atë, pra, nuk kam nevojë për të përkthyer të gjitha temat nga e para?

vBET
03-08-10, 18:09
Ju nuk keni nevojë bëni asgjë në rast cache. Refreshes cache Guest çdo orë vetë për faqet përkatëse (nga default - kjo është configurable). Dhe cache bazës së të dhënave është projektuar të reagojë menjëherë për çdo ndryshim në forum tuaj:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1