PDA

View Full Version: Disa Pyetjet VBET



arctic
24-07-10, 01:16
Të nderuar të stafit,

Unë jam i interesuar në software tuaj dhe të keni disa pyetje për ju:

1. A do të lejojë përdoruesve për të shkruar artikuj CMS tyre (vB4) në gjuhë të ndryshme?
2. A do të lejojë përdoruesve për të shkruar postet e tyre blog në gjuhë të ndryshme?
3. A ka ndonjë shans të parë një demo të backend?

Faleminderit për kohën tuaj:)

kamilkurczak
24-07-10, 10:27
Përshëndetje,

vBET është duke punuar me vBulletin dhe të gjitha karakteristikat si temat, forume, blogs, CMS artikuj dhe seksione CMS, dhe me Muslimanët për temat, blogs, artikuj CMS, seksione CMS dhe kategori CMS.
Mbështetje në shumë gjuhë për vBulletin Botime suite (blogs, blogs komente, komente CMS)

Këtu mund të lexoni për të gjitha tiparet e vBET në version 3.x dhe 4.x
(3.x - është version për vBulletin 3.x dhe 4.x natyrisht për versionin 4.x)

Po, ne kemi një version të lirë, por funksionalitetin e saj është më i vogël:
vB Translator Enterprise - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=232456)

Versionin e paguar e vBET është më e shpejtë dhe ka më shumë karakteristika.
Enjoy:)

kamilkurczak
26-07-10, 19:06

3. Is there any chance on seeing a demo of the backend?

Ofcourse. Ju mund ta provoni atë në forumin tonë në seksion të veçantë (demo live). Këtu ju keni një url me këtë nen: mesazhe vBET testimi - Translator vBulletin Ndërmarrjeve (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-testing-messages/)

Ne nuk kemi një demo të testimit mesazh në versionin vBET 4.x, por ju mund të kërkoni për url to forum me versionin 4.x e klientëve tanë.
Tashmë ne jemi duke punuar në vend me url për faqet e klientëve tanë. Atje, ju do të gjeni URL për faqet klientët tanë të cilët kanë rënë dakord për publikimin, por ajo së shpejti.
Unë do të informojë në lidhje me të.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations