PDA

View Full Version: vBET 4.22 dhe 3.5.1 vBulletin jo compatible?



StarBuG
25-06-10, 11:05
Hi

Që nga vBulletin 3.5.1 përditësuar për ata futur ndryshime në trajtimin e blogs mbështetur plotësisht URLS kanonik dhe ndryshime të tjera.

Kjo do të thotë disa fotografi kanë ndryshuar dhe fotografi redaktimet nuk punojnë siç përmendet në dosjen README.

Kur do të ketë një përditësim për të vBET beeing plotësisht në përputhje me vBulletin 3.5.1 mënyrë që unë mund ta instaloni atë?

Ju lutemi këshilla

StarBuG

vBET
26-06-10, 23:49
Faleminderit për shënim. Ne do të kontrollojë atë dhe përditësimin e udhëzimeve të integrimit:) Ne nuk e dimë ende se sa ndryshime Muslimanët e bëra në zonën e përmendur, kështu që është e vështirë për të dhënë tani zgjidhje. Ne do të punojnë në atë pas fundjave:)

StarBuG
29-06-10, 09:05
Si është progresi?

kamilkurczak
29-06-10, 11:41
hello,

Ne kemi shumë punë me vBET versionin e ri. Nesër unë do të përpiqem për të përfunduar testimin e tij.

Faleminderit për durimin tuaj:)

kamilkurczak
30-06-10, 20:36
vBET është në përputhje me vBulletin 3.5.1. I testuar në një forum test.

StarBuG
03-07-10, 10:28
Mund të ju pastaj please update upgrade / e integrimit udhëzime në mënyrë që ne mund të instaloj vBulletin 3.5.1

Ndryshimet e kërkimit dhe të zëvendësojë në manualin e dokumentit nuk janë për vBulletin 3.5.1

StarBuG
04-07-10, 10:43
Hmm

Më kujtohet një kohë kur këtu ishte mbështetje më të shpejtë.

vBET
04-07-10, 23:05
Na vjen keq - në fundjavë gjërat që nuk janë urgjente mund të presim pak më shumë ndonjëherë.

Unë e di se ju keni filluar fije më shumë se një javë më parë, por siç e shoh unë Kamil konfirmuar atë që punojnë. Nëse ai të humbasë diçka, atëherë ju lutem pika saktësisht se cila pjesë e readme.html nuk është e saktë për vBulletin 3.5.1 - kjo do të na ndihmojë për të ju ndihmojë të shpejtë:)

StarBuG
05-07-10, 09:57
Ok I humbur se ai përditësuar instruksionet gjatë kësaj kërkese.

Një shënim në lidhje me atë këtu do të kemi qenë e bukur pse;)

kamilkurczak
05-07-10, 17:33
I kontrolluar atë përsëri.
Të gjitha udhëzimet në lidhje me integrimin e vBulletin-351 janë deri më tani.

Ju duhet të redaktoni dy fotografi: functions_vbseo_createurl.php dhe functions_vbseo_url.php.

Të gjitha funksionet që ju duhet për të redaktuar janë në këto dosje.

Muslimanët-351 ka mundësitë e njëjta si ato të cilat janë përshkruar në readme.html

:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations