PDA

View Full Version: Zgjidhet Blocks Forum Shows lantittle =.. në lidhjen URL?



Jesh
07-06-10, 15:22
Unë nuk jam i sigurt, por mendova kjo ishte fiksuar? Forum blloqe të shfaqen si:



"Moneta rasta , bet internete nieko nepavyko apie ja rasti , tai gal mazdaug kanors apie ja noreciau suzinot...
14 Hours Ago 11:39 PM
Padekit nustatyt..."

vBET
07-06-10, 18:21
Unë jam i sigurt se ne u ndreqim gjë të tillë për langtitle. Gjithashtu një fix nuk u lirua por (doze përshkruar në fije). Unë nuk jam i sigurt ishte se të njëjtën çështje apo jo: hutuar:

Mesazhi juaj është e çuditshme, sepse nuk langtitle hapura dhe të mbyllura lang BBCode - kështu që ndoshta kjo është vetëm dikush shkruaj atë nga dora dhe ne kemi thyer BBCode në mesazhin që kërkon korrigjim manual ...

Jesh
08-06-10, 17:24
Unë jam i sigurt se ne u ndreqim gjë të tillë për langtitle. Gjithashtu një fix nuk u lirua por (doze përshkruar në fije). Unë nuk jam i sigurt ishte se të njëjtën çështje apo jo: hutuar:

Mesazhi juaj është e çuditshme, sepse nuk langtitle hapura dhe të mbyllura lang BBCode - kështu që ndoshta kjo është vetëm dikush shkruaj atë nga dora dhe ne kemi thyer BBCode në mesazhin që kërkon korrigjim manual ...

Kjo për shkak se është si lidhja është treguar në bllok.

http://www.jesh.com/Capture.JPG

vBET
10-06-10, 22:51
Kjo u fiksua në lirimin e kaluar. Cilin version po përdorni?

vBET
14-06-10, 23:12
Nuk ka përgjigje - konsiderohet zgjidhur. Ju lutemi vini re këtu nëse jo:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1