PDA

View Full Version: Ekipi vBET është në rritje



vBET
26-05-10, 11:50
Hello:)

Ju lutemi të mirëpritur Kamil Kurczak (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/members/kamilkurczak.html) si anëtar të ri të ekipit tonë, i cili do të jetë përgjegjës për kujdesin tonë të konsumatorëve. Pra, tani ne do të jetë në gjendje të ju japin mbështetje të shpejtë:)

kamilkurczak
26-05-10, 11:52
Hello:)
Unë do të gëzojë të ju ndihmuar:)

Kolbi
26-05-10, 12:30
Hallo und herzlich Willkommen!


PS: Falls du mal dich im deutschen Bereich erweitern möchtest, deutsche Phrasen oder Support => Mesazhi mua :)

kamilkurczak
26-05-10, 17:20
Unë jam shumë i kënaqur me ofertën tuaj. Unë do të kujtoj:)
faleminderit

Smiggy
26-05-10, 18:17
Ku jeni?

kamilkurczak
26-05-10, 18:20
nga Polonia dhe çfarë për ju?

Smiggy
26-05-10, 23:08
Angli.

Michal, a ka më shumë njerëz në rrugë dhe janë ata do të jenë përkrahës apo developers?

VGF
27-05-10, 04:11
Mirësevini Kamil, ju djema keni një të ardhme të ndritshme këtu besoj.

Ndoshta plugin më të mirë të 2010!

vBET
27-05-10, 06:14
Angli.

Michal, a ka më shumë njerëz në rrugë dhe janë ata do të jenë përkrahës apo developers?

Në këtë vit me siguri ekipi ynë do të rritet. Nuk mund të them saktësisht se si dhe kur, por ne jemi në rritje:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1